Українці назвали корупцію та війну найгострішими проблемами


Українці вважають корупцію в державних органах та воєнні дії на Донбасі найважливішими проблемами на сьогодні.

Читайте також: Подвійне громадянство етнічним українцям з дружніх країн — президентська ініціатива

Про це за повідомленням Укрінформ йдеться в результатах опитування Соціологічної групи “Рейтинг” на замовлення Міжнародного республіканського інституту.

Так, згідно з проведеним опитуванням, на запитання, які три проблеми є найважливішими для України, 48% респондентів відповіли, що це корупцiя в державних органах, та 45% – воєнні дiї на Донбасi.

Читайте також: Електронна реєстрація для охочих перетнути кордон має владнати проблему з живою чергою

Зростання цiн і безробiття турбують 30% населення. Некомпетентнiсть влади – 14%, система охорони здоров’я — 13%. Вiдносини з Росiєю турбують лише 10% населення, статус російської мови – лише 1%.

Читайте також: Український Президент відвідає Варшаву 1 вересня

У червні показник підтримки можливого членства України у Європейському Союзі сягнув майже 60%.
Згідно з оприлюдненими даними, у червні 59% опитаних обрали варіант “Європейський союз” у відповідь на запитання, “якби Україна могла стати членом тільки одного міжнародного економічного союзу, це слід було би зробити з… “.

Водночас, 19% респондентів віддали свої голоси за членство у Митному союзі Росії, Білорусі та Казахстану, 10% – обрали іншу відповідь і 11% – було важко відповісти на це запитання.

Порівняно з травнем кількість прихильників членства України у ЄС зросла. Тоді членство України в Європейському Союзі підтримали 57% респондентів.

Водночас, якби сьогодні проводився референдум про вступ України в НАТО, то у червні 53% респондентів проголосували б “за”, проти віддали б свої голоси 29%, 4% не брали б участі в референдумі, а 14% – важко відповісти.

Згідно з опитуванням, серед тих, хто висловився на підтримку членства України в НАТО, 46% вважають, що НАТО допоможе Україні збільшити оборонні стандарти, 44% переконані, що НАТО захистить Україну.

Опитування проводилося по всій Україні (крім окупованих територій Криму і Донбасу) з 13 по 23 червня 2019 року.

Всього було опитано 2400 жителів України віком від 18 років, які мають право голосувати. Вибірка є репрезентативною за статтю, віком, регіоном і розміром населеного пункту. Допустима похибка не перевищує 2%. Коефіцієнт досяжності респондентів – 61,8%.

 

Фото ілюстративне


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: