Українці стали менше їздити на закупи до Польщі. Та все ж за квартал залишили тут 420 млн євро

zakupy w Polshchi

Іноземці продовжують активно скуповуватися в Польщі. Найбільше грошей у другому кварталі цього року витратили прибулі з Німеччини – понад 1 мільярд євро. Як повідомляє Польське радіо українці були другими, – майже 420 млн євро.
Гості з України взагалі стали менше їздити до Польщі – їх у цьому обігнали німці, чехи і словаки. Щоправда, українці за один приїзд до Польщі в середньому витрачають 189 євро, а німці – лише 107. Найбільше падіння відвідин і покупок зафіксовано з Калінінградською областю.
Іноземці, які прибувають до Польщі з заходу, півдня і з Литви купують здебільшого будівельні матеріали, побутову і електронну техніку, харчі і напої. Прибулі зі сходу купують приблизно те ж саме, але 14% витрат йде на послуги, на продовольство теж більше, – 12,5%. Поляки ж, у сусідів скуповуються набагато скромніше.

Читайте також: Розрахунок карткою, оплата в Інтернеті, доступ до рахунку — серйозні зміни для клієнтів польських банків

Як ми розповідали, в Україні різко скоротилася кількість “човників”, а коли буде впроваджена повна фіскалізація, їхній бізнес зовсім перестане існувати. Про це повідомив в.о. голови Державної фіскальної служби Олександр Власов. Раніше “човники” могли по сім разів перетинати кордон, а зараз – тільки один раз на три дні, і в результаті зменшилися черги на кордоні.

Фото ілюстративне


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: