Українці у Польщі готуються голосувати на президентських виборах: де, коли, як?

vyborciurny

У Польщі одна з найбільш чисельних українських громад у світі – понад мільйон осіб. Люди, які виявлять бажання проголосувати, зможуть це зробити при українських консульських установах у Гданську, Кракові Любліні, а також в українському посольстві у Варшаві. Як наголошує Укрінформ, в усій Польщі вже зареєстровано 30 тис. осіб, які тимчасово проживають в РП і можуть прийти на виборчі дільниці. За останні два тижні понад 200 українців написали заяви про включення до списку виборців.

Читайте також: “Жодних українців чи інших подібних” – оголошення про вакансію збурило мережу

Керівник консульського відділу посольства України в Польщі Світлана Криса закликала усіх громадян України, які ще не написали заяви і не стали на консульський облік, але планують прийти проголосувати, зробити це якомога швидше. Як і де зможуть проголосувати українці в Польщі, також про кроки до яких варто вдатися аби мати можливість 31 березня проголосувати ми вже розповідали. Для тих хто ще не знає що потрібно зробити радимо ознайомитися зі статтею за цим посиланням.

А взагалі, українці за кордоном зможуть проголосувати на президентських виборах на 102 виборчих дільницях в 72-х країнах. Якщо ви вже є у списках, то для того, аби проголосувати за кордоном, треба мати при собі закордонний, дипломатичний або службовий паспорт.

Фото ілюстративне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account