Українці уподобали Малопольське та Мазовецьке воєводства


Малопольське воєводство на другому місці за кількістю іноземців, котрі мають дозвіл на проживання, – повідомив речник Управління з питань іноземців Якуб Дудзяк. На першому місці – мазовецьке воєводство. За інформацією Управління з питань іноземців яку поширило Польське радіо, кількість іноземців, які мають дійсний дозвіл на проживання в малопольському воєводстві, досягла 40 тисяч. Найбільш численною групою є українці, а їх головною причиною міграції є працевлаштування.

За інформацією Управління, нині дійсні посвідки на проживання, зареєстровані у Малопольському воєводстві, має 20,8 тис. громадян України, 1,5 тис. громадян Росії, 1,4 тис. громадян Італії, 1,3 тис. громадян Білорусі та майже тисяча громадян Індії. 24 тис. з усіх іноземців у регіони – це чоловіки.

Читайте також: Затягування справ і обслуговування поза чергою. Питанням легалізації іноземців зацікавилися антикорупціонери.

У всій Польщі дійсний дозвіл на постійне проживання має близько 396 тисяч іноземців. Найбільше в мазовецькому воєводстві – близько 116 тисяч осіб. Далі йде воєводство малопольське (40 тисяч осіб), нижньосілезьке (32 тисячі) і великопольське (31 тисяча). Ці дані не включають людей, які перебувають у Польщі тимчасово, наприклад, на основі віз.

Читайте також: Спікер Сейму Польщі подав у відставку після скандалу з авіаперельотами

Уряд у Справах Іноземців нагадує, що іноземці, які хочуть легалізувати своє проживання в Польщі, подають заяву на проживання у воєводських управліннях. Особи, які відповідають умовам видачі дозволу, отримують відповідні документи. Найчастіше це карта перебування або документи, видані громадянам країн Європейського Союзу.

 

Фото ілюстративне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account