Улітку 2020 року Ryanair відкриє ряд нових рейсів з Польщі в Україну


Один із найпопулярніших бюджетних авіаперевізників відкриє улітку 2020 року нові рейси між містами Бидґощ, Познань, Вроцлав, Катовиці у Польщі та Одеса, Харків і Київ в Україні

Читайте також: Польща пропонує підготувати Україну до євроінтеграції

Бюджетний авіаперевізник Ryanair повідомив про свої плани у Польщі на літній сезон 2020 року. Як повідомляє Польське радіо, у рекордному розширенні мережі авіасполучень є нові рейси з Кракова, Катовиць, Ґданська, Ольштина, Познаня, Модліна, Вроцлава та Бидґощі, зокрема, в українські міста.

Наступного року Ryanair має намір розмістити у Польщі 11 додаткових літаків. Це означає, що ірландський лоукостер матиме вже 35 літаків у цій країні. Загалом улітку 2020 року авіаперевізник відкриє аж 27 нових рейсів з Польщі, серед них, декілька в Україну.

Читайте також: Польща й надалі підтримуватиме євроінтеграцію України – МЗС

Зокрема, із Бидґощі двічі на тиждень Ryanair здійснюватиме рейси до Одеси. З Познані можна буде також двічі на тиждень полетіти до Харкова і Одеси. Перевізник пропонує рейси два рази на тиждень з Вроцлава до Одеси. Натомість з Катовиць лоукостер літатиме тричі на тиждень до Одеси та чотири рази на тиждень до Києва.

Читайте також: Wizz Air відкриває 15 нових маршрутів із Польщі

Ірландський бюджетний авіаперевізник має намір перевезти протягом року 14 млн пасажирів у 12 польських летовищах.

Як розповідала Наша Польща, днями лоукостер Wizz Air заявив про відкриття 15 нових маршрутів з польських Варшави, Кракова і Гданська з літа 2020 року.

Фото ілюстративне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account