Уже що п’ятий українець у Польщі користується банківськими послугами. Суттєве збільшення зафіксували минулого року

bank

Число українців, котрі використовують послуги польських банків, збільшилося до 22 відсотків у другій половині 2018 року з 12,8 відсотка у першій половині 2018 року. Про це, за повідомленням Польського радіо, йдеться у дослідженні «Барометр трудової імміграції», опрацьованому агентством з працевлаштування Personnel Service. Експерти стверджують, що це результат розвитку пропозиції послуг, адаптованих до потреб українців.

Більша доступність послуг, призначених спеціально для них та пропозиція українською мовою дозволяють дедалі частіше здійснювати грошові перекази та користуватися іншими банківськими послугами. Темпи зростання добре видно також в абсолютних числах. За інформацією Національного банку Польщі, протягом трьох кварталів минулого року в Україну було перераховано з Польщі 9,9 млрд злотих (2,3 млрд євро), тобто на 13 відсотків більше, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Читайте також: Розрахунок карткою, оплата в Інтернеті, доступ до рахунку — серйозні зміни для клієнтів польських банків

«Протягом усього 2018 року ми зареєстрували 43-відсоткове зростання числа клієнтів з України, проти аналогічного періоду попереднього року, котрі використовують наші фінансові послуги. Здебільшого – це особи у віці 20-30 років, котрі працюють, та студенти вишів, зацікавлені у відкритті особистого рахунку з дебетовою картою, різними формами оплати, відправленням коштів за кордон та обміном валют. Період використання продукції залежить в основному від часу перебування у Польщі, але ми бачимо помірну тенденцію продовження контрактів», – додав Марцін Лучак із Santander Bank Polska, відповідальний за пропозиції для іноземців.

Читайте також: Хорватія ступила на шлях запровадження євро

Як і півроку тому, українці найчастіше використовують послуги польських мобільних операторів – 3 з 4 респондентів. Є також постійний і високий попит на користування Інтернетом – у другій половині 2018 року його придбала половина респондентів. Водночас все менше українські анкетовані цікавляться телебаченням.

Майже що десятий український працівник вирішує застрахуватися у Польщі (9%). також усе більше цікавляться медичними послугами. З них користає що десятий працівник, водночас півроку тому таких було тільки 6% українців.

Фото ілюстративне


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: