В Українському домі запрацював «Інкубатор мігрантських ініціатив»


Проект «Інкубатор мігрантських ініціатив» – це майстер-класи та зустрічі, присвячені різній тематиці. Проект реалізується Клубом українських жінок і адресований, передусім, мігранткам, котрі у Польщі ще не зуміли знайти «своє місце». Як повідомляє Польське радіо, перша зустріч була присвячена тому, щоби зрозуміти потреби учасниць. На підставі цих розмов було опрацьовано план занять. Наприклад, був майстер-клас «Особисті компетенції», на якому учасниці дізнавалися, як визначити свої сильні сторони, як правильно проходити співбесіду. Буде зустріч «Як правильно написати резюме».

Читайте також: Податкова виписала штраф загиблому чотири роки тому Кузьмі Скрябіну

Крім того, учасниці дізнаються як подолати стрес під час розмови з роботодавцем, і загалом – у новій ситуації переїзду до іншої країни. Заплановано також майстер-клас про права і обов’язки мігрантів, виявляється, багато людей не знають про свої обов’язки, і тому навіть не можуть себе впевнено почувати в різних ситуаціях. Також запланували цикл зустрічей з жінками, котрі «себе знайшли» у Польщі. Йдеться про жінок, котрі методом спроб і помилок вийшли на таку дорогу, яка їм відповідає. Такі зустрічі дуже надихають.

На заняттях спілкування відбувається польською мовою. Проект фінансується Європейським Союзом, участь у заняттях безкоштовна.

Фото ілюстративне


Tags:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: