Wizz Air підвищив максимальну плату за пріоритетну посадку майже вдвічі

bagazh-odna-valiza

Wizz Air майже у двічі збільшив максимальну плату за послугу пріоритетної посадки — із 17 до 30 євро. Про це повідомляє Укрінформ. Таким чином, діапазон розміру цього збору тепер становить 5-30 євро, тоді як раніше він був у межах 5-17 євро.

Нагадаємо, що оплата послуги пріоритетної посадки дозволяє пасажирам брати на борт літака два предмети ручної поклажі: один великий із габаритами до 55х40х23 см і вагою до 10 кг і додатковий із розмірами до 40х30х20 см.

Читайте також: Збільшення мінімалки: А чи готові польські підприємці до урядових темпів

Мандрівники, у чий тариф не включена пріоритетна посадка, можуть безкоштовно провезти лише невелику ручну поклажу з габаритами до 40х30х20 см.

Читайте також: Влада Польщі перед виборами анонсувала збільшення мінімальної зарплати

У лютому Ryanair і Wizz Air підвищили вартість провезення багажу. Ще раніше, з 1 листопада 2018 року, Wizz Air ввів більш жорсткі умови провезення ручної поклажі. Тоді лоу-кост зменшив розміри габаритів речей для безкоштовного перевезення з 55х40х23 см до 40х30х20 см.

Взяти ручну поклажу більшого розміру пасажири могли після оплати збору за пріоритетну посадку, розмір якої коливався від 5 до 15 євро. Пізніше цей діапазон був розширений до 5-17 євро.

Фото ілюстративне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account