Єврокомісія представить інформацію на тему діалогу з Польщею


В середу, 22 лютого, під час засідання члени Європейської комісії ознайомляться з інформацією заступника голови цього органу Франса Тіммерманса на тему діалогу з урядом Польщі у зв’язку з можливим недотриманням принципу верховенства закону в країні.

Тіммерманс застеріг, що якщо діалог з Варшавою про вирішення проблем навколо Конституційного суду не принесе очікуваних результатів, Єврокомісія не виключає початок процедури, яка може привести до позбавлення Польщі права голосу в Раді Європейського Союзу.

Читайте також: Українські заробітчани все більше укорінюються в Польщі

Тим часом, в Міністерстві закордонних справ Польщі відповіли, що політична суперечка навколо роботи Конституційного суду не може бути приводом для тверджень про загрозу порушення верховенства закону.

Читайте також: Мільйонний пасажир в Інтерсіті на маршруті Перемишль-Київ (Фото)

Міністр закордонних справ Вітольд Ващиковський запевнив, то Польща має намір продовжувати з Європейською комісією діалог для того, щоб розвіяти всі сумніви і непорозуміння щодо верховенства закону.

20 лютого МЗС Польщі відповів на запит Єврокомісії, що стосується стану верховенства закону в Польщі, зокрема, ситуації з Конституційним судом. Міністр Ващиковський підкреслив, що будь-які зміни законодавства, зокрема в системі правосуддя, проводяться в Польщі відповідно до Конституції країни і міжнародних стандартів.

IAR/Т.А.


0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account