За 2 роки за безвізом кордон з Польщею перетнув понад 1 млн громадян України

bez wiz

Два роки тому, з 11 червня 2017 року, офіційно набрав сили безвізовий режим між Україною та Європейським Союзом. Протягом двох років, майже 3 мільйони громадян України скористалися безвізом з ЄС, інформує Польське радіо з посиланням на Державну прикордонну службу України. Повідомляється, що з початку дії безвізового режиму українці здійснили 42,6 млн поїздок до країн ЄС.

9,2 млн громадян України перетнули кордон за біометричними паспортами, із них майже 3 мільйони українців прямували без віз, з новими біометричними паспортами, тобто скористалися режимом безвізу.

Читайте також: Українська суботня школа у Варшаві запрошує нових учнів

Найбільше громадян України, понад 1 млн осіб, перетнули польсько-український кордон. Також для українців були активними ділянки кордону з Угорщиною та Румунією, де перетин кордону на основі безвізовому режиму склав понад 350 тисяч та понад 245 тисяч осіб відповідно. Приблизно 226 тисяч осіб перетнули кордон зі Словаччиною.

Читайте також: Що п’ятий український заробітчанин розчарований: за кордон більше не хочуть

Крім того, зауважимо, що майже 1 мільйон українців скористалися авіаційним сполученням. Тоді як морське сполучення є найменш популярним, адже у такий спосіб перетнуло державний рубіж лише близько 500 осіб.

Фото ілюстративне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account