За фіктивні документи для легалізації на лаві підсудних двоє поляків і українець

skarga v sud

У Польщі завершилося розслідування у справі міжнародної, польсько-української організованої злочинної групи, котра займалася організацією незаконного перетину польського кордону. Як повідомляє Польське радіо, обвинувальний акт проти двох громадян Польщі та одного громадянина України направили до Окружного суду в Кєльцях.

За словами слідства, члени групи у 2016-2018 роках спростили незаконний перетин польського кордону для 1430 іноземців. Міжнародна злочинна група отримала від своєї незаконної діяльності щонайменше 286 тис. злотих (66 тис. євро).

Читайте також: У Польщі затримали 22 громадян України за незаконне виготовлення цигарок

«Члени групи займалися спровадженням та легалізацією перебування у Польщі, в основному громадян України та Білорусі. Механізм діяльності полягав в організації іноземцям документів, що дозволяють їм просити у польських консульських установах в Україні і Білорусі віз, а також в одержанні від свєнтокшиського воєводи дозволів на тимчасове перебування у Польщі», – повідомили у Карпатському відділі Прикордонної служби.

Читайте також: На заході Польщі чоловік застрелив українку та спробував утекти до Німеччини

«Прокурор обвинуватив двох громадян Польщі та громадянина України в участі в організованій злочинній групі та фальшуванні документів, пов’язаних із працевлаштуванням іноземців, а також документів щодо відкриття та продажу компаній і фірм, у межах яких іноземці мали працювати на території Польщі, а також підступному фішингу документів від комунальних служб, що зробило цю практику постійним джерелом доходу», – зазначили у Карпатському відділі Прикордонної служби.

Обвинуваченим загрожує до 15 років позбавленні волі. Слідство щодо інших членів групи триває.

Фото ілюстративне


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account