За ненадання допомоги українці польському роботодавцю загрожує трирічне ув’язнення

postrazdala ukrainka

Прокуратура передала до суду обвинувачувальний висновок у справі польського роботодавця, що в січні цього року вивіз на зупинку хвору українку, що працювала в нього, аби приховати реальне місце, де жінці стало погано і зімітувати її випадкове виявлення. Як повідомляє tvn24.pl , роботодавцю загрожує трирічне позбавлення волі.

Події відбувалися в січні цього року. Слідство в справі проводила прокуратура у Сьроді Велькопольській. Як повідомила в понеділок речниця Окружної прокуратури в Познані загалом було висунуто 9 звинувачень. Вісім стосується відсутності офіційного соціального страхування працівників. Дев’яте твердить про ненадання допомоги Оксані К. За висновком прокуратури, чоловік “не запевнив їй невідкладної медичної допомоги, а її переміщення наразило жінку на безпосередню небезпеку втрати життя або тяжких наслідків для здоров’я”.

Читайте також: З’явилося відео втечі ізраїльського наркобарона від СБУ з аеропорту Бориспіль

Громадянка України проживала на території підприємства, де й працювала. У ході слідства прокуратура встановила, що коли на початку січня, у неробочий час їй раптово стало погано, працедавець замість того аби викликати допомогу, відвіз її в околиці Сьроди Велькопольської. Там зупинився поблизу автобусної зупинки й викликав швидку допомогу. Потерпіла в важкому стані потрапила до лікарні в Познані. Там встановили діагноз крововилив у мозок.

Читайте також: У пункті пропуску Корчова-Краківець в черзі померла громадянка України

У лютому підприємцю вже висунули звинувачення в працевлаштуванні осіб без дотримання процедури та реєстрації.

Джерело та фото tvn24.pl


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account