Завдяки польській акції сироти війни в Україні отримають велосипеди

rowerpomaga

Захист довкілля, заняття спортом та допомога дітям – ці цілі можна поєднати, беручи участь в акції «Велосипед допомагає», організованій Екологічним фондом «Ковчег». Як повідомляє Польське радіо, черговий етап акції почався у п’ятницю у Катовицях.

«Закликаємо усіх їздити на велосипедах, записувати проїхані кілометри на інтернет-сторінці rowerpomaga.pl або використовувати велосипедні мобільні додатки. Ці магічні велосипедні кілометри ми обміняємо потім на справжні дитячі велосипеди, їх отримають дитячі будинки та громадські організації», – сказав під час прес-конференції голова Фундації «Ковчег» Войцєх Овчаж.

Читайте також: Прага-Краків-Мостиська: потяг за таким маршрутом анонсував іще один чеський перевізник

Велосипеди дарують спонсори акції згідно із розрахунком: один велосипед за кожний мільйон проїханих кілометрів. Завдяки попереднім випускам акції діти одержали 221 велосипед.

Читайте також: Мер польської Гдині підтримав українців на тлі скандалу з рестораном

Торік учасникам акції вдалося проїхати понад 50 мільйонів кілометрів на велосипедах, завдяки чому діти з дитячих будинків та центрів догляду за дітьми отримали 61 двоколісний транспортний засіб. Ініціативу підтримало вже понад 70 тисяч учасників. Крім Польщі акцію «Велосипед допомагає» проводять вже по всьому світі. Понад три тисячі велосипедистів їздить цьогоріч у межах акції для сиріт війни в Україні.

Тож якщо Ви щодня або навіть час від часу їздите велосипедом, то закликаємо долучатися до акції. Зробити це дуже просто: заходите на сайт за цим посиланням rowerpomaga.pl, у табличку котра має заголовок «Napisz, ile przejechałeś kilometrów» записуєте звідки й куди їхали, кілометраж і кількість осіб, які можливо їхали з Вами. У самому низу буде місце для внесення тих, кому Ви хочете допомогти: у віконечку з переліком вибираєте Bike helps! We help orphaned war children і тиснете на червоний плюсик і Ви вже в акції.


Tags:
0 коментарів

Залишити відповідь

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Ви можете відправити нам по електронній пошті ваше запитаня, і ми зв'яжемося з вами, як можна швидше.

Sending

Увійдіть за допомогою облікових даних

or    

Забули свої дані?

Create Account